# #

PQS Technology - Výrobce hydrauliky, Rakovník

Společnost PQS Technology, Ltd. je výrobcem a dodavatelem hydrauliky, jež navázal na tradici výroby bývalé společnosti TOS Rakovník, a.s., jehož historie a zkušenosti sahají až do roku 1909. Mezi hlavní zákazníky patří zejména výrobci jeřábní techniky, těžebních a zemědělských strojů a zařízení, obráběcích a tvářecích strojů a v neposlední řadě výrobci armádní techniky. V posledních několika letech se společnost začala zabývat vývojem a výrobou proporcionální hydrauliky.

Hlavní skupiny klasického výrobního programu jsou zejména rozváděče ovládané ručně, elektricky, hydraulicky a elektrohydraulicky; připojovací desky; hydrogenerátory; tlakové, redukční a jednosměrné ventily a ostatní výrobky uvedené v sekci Katalog, který pokrývá vetší část výrobního programu. Společnost se také specializuje na výrobu hydrauliky do extrémního prostředí a výrobu nejrůznějších komponent hydrauliky dle vlastní dokumentace zákazníka. Naši technici při takto zaměřené výrobě spolupracují s techniky našich obchodních partnerů. V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat!


Tradice výroby

Tradice výroby

Tradice výroby hydrauliky v Rakovníku sahá až do roku 1909. Standardní výrobky má společnost PQS Technology, Ltd. skladem připravené k okamžité expedici.

Rychlost dodání

Rychlost dodání

Společnost PQS Technology, Ltd. spolupracuje s nejznámějšími smluvními přepravci a je schopná garantovat kvalitu a rychlost dodávky.

Worldwide

Worldwide

Společnost PQS Technology, Ltd. zajišťuje svým obchodním partnerům poradenství, servis a dodání zboží po celém světě.